Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Elita Rudi bëhet nostalgjike për verën, publikon fotografi atraktive të realizuar gjatë pushimeve

Elita Rudi bëhet nostalgjike për verën, publikon fotografi atraktive të realizuar gjatë pushimevePrezantuesja e njohur shqiptare, Elita Rudi, javë më parë konfirmoi se është në pritje të ëmbël.

Ajo njëherësh është mjaft aktive dhe ndan me fansat vazhdimisht fotografi e video të ndryshme, përfshirë edhe ato nga përditshmëria.

Moderatorja këtë herë është bërë nostalgjike për verën, teksa ka publikuar një fotografi atraktive të realizuar gjatë pushimeve.

Rudi shfaqet në formë të mahnitshme në bikini të bardha, pavarësisht barkut të rrumbullakosur.

“Mendojsha që mu ka fry shumë barku, vera 2020”, ka shkruar ajo.

Elita ndryshe është e martuar për më shumë se një vit me reperin Gjiko, teksa çifti së bashku kanë një djalë të quajtur, Zëri.

Të njëjtit së shpejti do bëhen prindër për herë të dytë, të një vajze.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...