Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Elvana Gjata merr lule nga mashkulli i jetës: Më të bukurat m’i jep ti

Këngëtarja Elvana Gjata, ndonëse nuk është shumë aktive në rrjetet sociale, ditën e sotme ka treguar se po kalon kohë me njerëzit më të dashur.

Përmes një postimi në Instagram, këngëtarja ka publikuar një foto teksa babi i saj i dhuron disa lule shumë të bukura.

Sipas këngëtares, e veçanta e tyre është se lulet duken të këputura në natyrë posaçërisht për Elvanën.

“Vajza e babait. Lulet më të bukura mi jep ti”, shkruan Elvana. l.k/abcnews.al

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...