Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Eni Koçi paralajmëron këngën “Lamtumirë”

Ajo është ndër këngëtaret shqiptare që ‘rrëmbeu’ zemrat e fansave qysh në moshë të re.

Bëhet fjalë për Eni Koçin, e cila ndër vite ka mbajtur të azhurnuar fansat përmes postimeve për jetën dhe karrierën profesionale.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, Eni ka bërë të ditur se do të sjellë këngën më të re.

“Lamtumirë” mban titullin projekti muzikor, i cili do të lansohet në platformat digjitale me tre dhjetor.

Eni po ashtu ka zgjedhur që të ndajë disa sekuenca nga klipi, ku ajo shihet duke kalëruar.

Sidoqoftë kësaj, “Sekreti” mbetet kënga e saj e fundit e realizuar para një viti.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...