Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Eni Zhuri shkëlqen me projektet e para për xhirimet e Vitit të Ri!

Eni Zhuri kengetarja bukuroshe qe ka prekur rrugen e suksesit te saj duke sjell projektet e para per xhirimet e Vitit te Ri 2021, xhirime te realizuara ne Kosove, potpurinë “Moj Hatixhe” dhe “Kanagjegji”. Te realizuara tek Eurolindi dhe te orkestruara nga Besnik Zikolli e me kujdes per veshjet e kengetares nga stilistja e talentuar Jolanda Lumaj duket se kengetarja ka arritur qe me prurjet e para te rrembeje zemrat e publikut. Ajo ka marre vleresime nga miq, kolege, njohes te muzikes dhe ndjekes te saj. Duket se premtimet qe na beri Eni ne intervisten e fundit per te sjelle shume shpejt projektet po i mban me shume kujdes duke treguar mirenjohje ndaj publikut te saj! Suksese Eni!

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...