Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Erjona sjell një imazh me bikini të realizuar në Dubai: Kthehem së shpejti

Erjona Sulejmani është një prej bukurosheve shqiptare që tërheq interesimin e fansave sa herë që shpërndan imazhe në rrjetet sociale.

Ajo numëron afro 300 mijë ndjekës në Instagram, ku publikon fotografi të ndryshme nga jeta dhe karriera e saj.

Së fundmi, modelja ka sjellë një imazh me bikini që vë në pah figurën atraktive trupore.

Në bazë të lokacionit, fotografia është realizuar në hotelin “Atlantis” në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe.

Ndërsa në përshkrim, Erjona ka shkruar së shpejti do të udhëtojë drejt atij vendi.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...