Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Eros Grezda dhe Oriola Marashi i japin fund lidhjes?

Prej kohësh, nuk dëgjojmë të reja dhe nuk kemi parë as komente e foto nga Eros Grezda dhe Oriola Marashi.

Kjo ka shqetësuar fansat të cilëve u ka rënë në sy ky detaji dhe kanë nisur nga vëzhgimet, duke zbuluar se dyshja nuk ndiqen më në Instagram.

Madje, nëse ju hedhim një sy fotove të vjetra të modeles vëmë re se në fotot e tyre nuk ekzistojnë më ‘likes’ dhe as komentet e Erosit.

Epo gjërat qenkan mjaft serioze, përderisa ata nuk ndiqen më në rrjete.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...