Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Fansat aludojnë se Taylor Swift është fejuar me Joe Alwyn

Jeta sensuale e këngëtares me famë ndërkombëtare, Taylor Swift, gjithmonë ka qenë diskutim në mediat rozë.

Edhe kohëve të fundit është duke u bërë temë, pasi fansat po aludojnë se ajo është fejuar me Joe Alwyn, shkruan Mirror.

Kjo ka ardhur si rrjedhojë e tekstit të saj në këngën “Love Story”, ku ajo fliste për pranimin e një propozimi.

“Prisni, a është duke përmendur Taylor që ka pranuar propozim”, është shprehur njëri prej komentuesve.

Sikurse edhe titulli i këngës së saj, Swift dhe Alwyn janë duke përjetuar dashurinë e vërtetë.

Sa i përket projekteve muzikore, 31-vjeçarja është duke kryesuar në nominimet e “Grammy Awards 2021”.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...