Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Fansi i reperit shqiptar mbulon këmbën duke gdhendur portretin e tij

Një fans e la pa fjalë reperin shqiptarë.

Gashi është artist shqiptar me famë botërore, i cili numëron shumë hite në karrierën e tij si reper.

Ai ka fansa nga e mbarë bota, të cilët në mënyra të ndryshme ia shprehin atij dashurinë që kanë për të.

Së fundi, një prej tyre kishte bërë tatuazh portretin e Gashit në këmbë, e për këtë reperi u shpreh i emocionuar.

“Vetëm fansi i vërtetë”, ka shkruar Gashi sipër imazhit.

Ndryshe, një prej hiteve të tij më të suksesshme të këtij viti është “Mama”, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...