Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

“Fëmijë i gëzuar”, Fifi shfaqet e mrekullueshme në pozat e reja

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi-Fifi po merr vëmendje të madhe kohëve të fundit.

Kjo ka ardhur si pasojë e transformimit të saj, që tashmë është bërë inspirim edhe për persona të tjerë.

Sidoqoftë kësaj, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune është shfaqur joshëse.

E veshur me një fustan të zi e dekolte të hapur, artistes i janë theksuar linjat e formësuara trupore.

“Fëmijë i gëzuar”, ka shkruar ajo në përshkrimin e imazhit.

Derisa po mban të azhurnuar fansat me postime, “Përjetësi” mbetet projekti i fundit nga ajo, që erdhi në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...