Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Fifi thotë se Ledri Vula dhe Capital T e kanë refuzuar për bashkëpunim

Ajo është nga këngëtaret e estradës shqiptare që njihet për veçantinë në interpretimet e saj muzikore.

Bëhet fjalë për Filloreta Raçin, e cila gjatë karrierës së saj ka sjellë një sërë bashkëpunime me emra të njohur.

Por si duket, jo gjithmonë artistët e kanë pranuar të bëjnë duete me të, sikurse edhe dy reperët e njohur.

Janë Ledri Vula dhe Capital T që nuk kanë pranuar të bashkëpunojmë me Fifin, për të sjell këngë së bashku.

Këtë e bëri të ditur këngëtarja në një intervistë në NIN, duke treguar edhe përgjigjen e dyshes.

“Përdorën justifikimin që do të lansojnë albumet e tyre”, u shpreh ajo.

Përkundër kësaj, Fifi u shpreh e gatshme për duet nëse palët kanë oferta profitabile për të.

Përkundër kësaj, Fifi u shpreh e gatshme për duet nëse palët kanë oferta profitabile për të.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...