Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Fillojnë rreshjet e borës në vend, pamje nga Kodra e Diellit

Tetovë, 29 nëntor – Reshjet e borës që kanë filluar sonte në lartësitë e mëdha malore kanë zbardhur Kodrën e Diellit.

Qytetarë të shumtë që janë atje kanë sjellur foto të bukura me pamjet mahnitëse që i ofron petku i bardhë mbi Sharr.

Mgid

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...