Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

“Fjalët e Nënës” e Capital T publikohet me klip të premten

Reperi i njohur i skenës shqiptare, Capital T, tash e një kohë ka filluar përgatitjet për videoklipin e tij të ri “Fjalët e nënës”.

Ai së fundmi përmes rrjeteve sociale ka njoftuar se kënga do të plasohet të premten (13 nëntor).

I njëjti ka ndarë me fansat një fragment të shkurtër të këngës, të cilën ia ka dedikuar njërit nga personat më të rëndësishëm në jetë.

“Fjalët e nënës, e premte ora 17:00. Këtë projekt do ta kem gjithmonë në zemrën time”. Duajini dhe vlerësoni prindërit se një ditë nuk do e keni mundësinë”, ka shkruar ai krahas videos.

Reagimet nga fansat ishin të ndryshme, të cilët siç shihet mezi po presin për projektin e radhës të 28 vjeçarit.

Vlen të ceket se “Fjalët e Nënës” është pjesë e albumit të ri të Kapos të titulluar “Skulpturë”, pjesën e dytë e të cilit e solli më 1 tetor.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...