Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Fjolla bëhet shumë romantike, nuk i ndalë dedikimet për partnerin

Fjolla postoi tjetër foto pranë të dashurit.

Fjolla Morina ka pak kohë që e ka konfirmuar lidhjen e re të dashurisë me Fisnik Sylën.

Që prej se e zyrtarizoi lidhjen, këngëtarja ka publikuar vazhdimisht fotografi pranë partnerit të ri dhe nuk kanë munguar as dedikimet e dashurisë.

Njësoj veproi edhe së fundi, ku postoi foto të shkrepur nga prapaskenat e një prej videoklipeve të saj.

“Përgjithmonë”, është mbishkrimi që Fjolla ia ka lënë imazhit krah Fisnikut.

Fjolla Morina këto ditë ka ndarë me ndjekësit edhe fotografi të dhuratave që po i merr nga partneri i ri.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...