Agjencia Zhurnal.KS
Ekonomi Maqedoni

Forum ekonomik “Komunat dhe qytetarët: Bashkë drejt buxhetit më të mirë”

Shkup, 10 shtator – Zhurnal.mk – Forum ekonomik “Komunat dhe qytetarët: Bashkë drejt buxhetit më të mirë”, do të mbahet sot në Shkup në organizim të rrjetit FISKAST dhe Finance Think.

Temë e forumit do të jetë “Paratë e mia, përgjegjësia ime”: Buxhetim participues në komunat”.

Fjalim përshëndetës është paralajmëruar nga përfaqësuesi i USAID-it në vend, ndërsa studim me rezultate do të prezantojë drejtori ekzekutiv i Finance Think, Bllagica Petreski.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...