Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Frikë edhe tek kafshët në kopshtin zoologjik në Shkup pas tërmetit të sotëm

Shkup, 11 nëntor, zhurnal.mk – Tërmeti i fuqishëm, i cili u regjistruar në orët e para të mëngjesit të sotëm, ka shkaktuar frikë edhe tek kafshët në kopshtin zoologjik në Shkup.

Në rrjetet sociale është shpërndarë një video në të cilën dëgjohen zërat e kafshëve në kopsht.

Ndryshe, tërmeti u regjistrua në pjesën perëndimore të Maqedonisë, ndërsa ka qenë me fuqi prej pesë shkallëve Rihter.

Deri tani nuk janë raportuar dëme.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...