Agjencia Zhurnal.KS
Auto

Furgoni i blinduar Inkas Mercedes Sprinter ju mban të sigurt edhe kur punoni gjatë udhëtimeve

Inkas është një kompani që bën versione të blinduara të të gjitha llojeve të makinave luksoze dhe furgonë që synojnë VIP-a që e marrin sigurinë e tyre shumë seriozisht.

Produkti i fundit i kompanisë është Inkas Mercedes Sprinter. Karakteristika më e spikatur e brendshme e zbukuruar është një vend pune në formë L në pjesën e pasme, të krijuar për të lejuar një ekzekutiv të lëvizshëm të vazhdojë të punojë ndërsa është në rrugë.

Automjeti është ndërtuar në Mercedes-Benz Sprinter 3500 Van. Brenda tij ka dysheme dhe tapiceri plotësisht të rregullueshme, transmeton Telegrafi.

Pjesa e jashtme ka materiale anti-plumb. Brendësia mund të strehojë pesë pasagjerë. Zyra në qoshe ka një karrige rrotulluese.

Furgoni gjithashtu ka një TV inteligjent 45 inç. Midis dy rreshtave të përparme të sediljeve është një tryezë e lëvizshme për të ngrënë ose për të punuar në rrugë. Të gjitha ulëset janë prej lëkure  me cilësi të lartë me funksione masazhi dhe mbështetëse këmbësh të rregullueshme.

Për udhëtime më të gjata, një frigorifer është integruar në pjesën e poshtme të sediljeve.

Karakteristika të tjera interesante përfshijnë azhurnimet duke shtuar një sistem mbikëqyrjeje 360 ​​shkallë, sistemin CCTV, qendrën e komandimit dhe kontrollit, bllokimin e sinjalit dhe sistemet e filtrimit.

Furgoni ka një sistem të integruar të pastrimit të ajrit.

Çmimi zyrtar nuk është njoftuar ende.

Postime të ngjashme

Një Lotus “i ri” i vitit 2013 shitet për 70.000 dollarë

S.B.

Prodhuesi më i madh i veturave në Kinë do të lansojë rivalin e Teslas

S.B.

Megane 2021 i prin rrugës elektrike të Renaultit

S.B.

Hyundai paralajmëron nxjerrjen në treg të modelit Alcazar

admin

Nis prodhimi i Audi Q4 e-tron

admin

Elon Musk: Ne kemi bërë veturat më të mirë të të gjitha kohërave

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...