Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë Kronika

Fushë Kosovë: Burri sulmon fizikisht gruan

Në Fushë Kosovë rreth orës 16:30 ka ndodhur një rast i dhunës në familje.

Pas një mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht gruaja nga bashkëshorti i saj.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor për shkak të lëndimeve që ka marrë, njofton Insajderi.

Policia e Kosovës njofton se i dyshuari gjendet ne arrati.

Ndërsa, ky rast i dhunës në familje është duke u hetuar nga organet kompetente.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...