Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Fustani i Jill Biden dedikim i veçantë për Jackie Kennedy e Hillary Clinton

Në fjalimin e fitores të Joe Biden, bashkëshortja e tij Jill shkëlqeu me fustanin e saj me lule.

Fustani i saj u konsiderua nëpër media si një nderim për Jackie Kennedy dhe Hillary Clinton.

Teksa qëndronte pranë fituesit të garës presidenciale në SHBA, bashkëshortit Joe Biden, Jill u shfaq e veshur me një fustan asimetrik “Oscar de la Renta”, me lule të qëndisura shoqëruar me një maskë të zezë.

De la Renta dizajnoi fustanin ikonik në ngjyrë pjeshke që Jackie Kennedy veshi gjatë një vizite shtetërore në Indi.

Gjithashtu dizajnoi gjithashtu edhe dy fustanet që veshi në ceremoninë e përurimit Hillary Clinton. Gjatë fjalës së tij, Joe Biden tregoi se sa e rëndësishme ishte ajo për jetën dhe karrierën e tij.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...