Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Genc Prelvukaj lanson këngën “Mungon”

Genci solli projektin e shumëpritur.

Ashtu siç e paralajmëroi, Genc Prelvukaj ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Mungon”, shkruan lajmi.net.

Këtij projekti, artisti ia shoqëroi edhe videoklipin dhe njëherësh është kënga e parë e albumit të ri të Gencit, “Gentivs II”.

Videoja e këngës është punuar nga Black Fish, kurse bashkëpunëtor tjetër i këngëtarit në këtë projekt është edhe Granit Ismajli.

Kujtojmë se Genc Prelvukaj pritet që nga ky muaj t’i sjell këngët e reja të këtij albumi.

View this post on Instagram

OUT NOW !! PREMIERE !!! "Mungon" E keni ne youtube

A post shared by Genc Prelvukaj (@gencprelvukaj) on

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...