Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Genta Ismajli paralajmëron këngën e re në bashkëpunim me një artist të famshëm turk

Artistja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, momentalisht është duke shijuar suksesin e projektit të ri muzikor të titulluar “Ça me bo”.

Megjithatë, mediet turke raportojnë se ajo ka nisur punën për këngën e re dhe se tani po vjen në bashkëpunim me një artist turk.

Ajo ndërkohë nuk e ka zbuluar emrin e artistit, duke lënë surprizë për fansat dhe admiruesit e muzikës së saj.

https://www.instagram.com/p/CF9f4xLB3oE/?utm_source=ig_web_copy_link

“Do jetë një befasi dhe për momentin nuk do t’ia zbuloj emrin e këngëtarit, por kënga do jetë në gjuhën turke”, ka thënë ajo.

Genta ndërkaq shton se kjo besohet që do u pëlqej të gjithëve, duke marrë parasysh që është një këngëtar shumë i famshëm në Turqi.

https://www.instagram.com/p/CFknsTihkc8/?utm_source=ig_web_copy_link

Krijuesja e hitit “Zjarr” për më shumë se një vit jeton mes Kosovës dhe Turqisë, për shkak të lidhjes me biznesmenin Huseyin Usta.

“Ça me bo” përndryshe në duet me Marselin për një muaj ka kaluar shifrën e 9.5 milionë klikimeve në YouTube.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...