Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Georgina Rodriguez sjell imazhin më të ëmbël me vajzën

Georgina Rodrigues ka publikuar imazhin me vajzën e saj Alana.

E dashura e Christian Ronaldos, Georgina Rodriguez solli në jetë vajzën e tyre, tre vite më parë të cilën e quajtën Alana Martina, shkruan lajmi.net.

Me rastin e ditëlindjes së vajzës së tyre çifti i njohur kanë publikuar imazhe mjaft të ëmbla të vajzës.

” Tre vite më parë me engjëllun tim të vogël, gëzuar ditëlindjen”, tha Georgina në mbishkrimin e fotografisë.

Ndërsa Christiano kishte disa fjalë të ëmbla për ti thëne së bijës, “Faleminderit që hyre në jetën tonë dhe e ke mbushur atë me dritë me buzëqeshjen tënde”, shkroi ai./Lajmi.net/

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...