Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Getoar Selimi shpreh mbështetjen ndaj Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës

Rep artisti ka publikuar një Instastory në llogarinë e Instagramit.

Pas zhvillimeve të fundit në vend, të arrestimeve të ish pjesëtarëve së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, kanë reaguar fytyra publike të estradës shqiptare.

Getoar Selimi ndër artistët më të dashur për publikun shqiptar ka reaguar pas ngjarjeve të djeshme.

Duket se zhvillimet e fundit kanë trazuar jo vetëm popullin dhe politikanët, pasi mjaft yje nga estrada kanë shprehur publikisht mbështetjen për të gjithë ata që luftuan pa u kursyer për popullin shqiptar.

Getoar Selimi në llogarinë e Instagramit ka publikuar një imazh me mbishkrimin “UÇK”, kështu duke treguar se po përkrah këta të fundit që u arrestuan.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...