Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Gigi Hadid publikon imazhin më të ëmbël me të bijën

Gigi Hadid ka publikuar një Instastory me vajzën.

Modelja e njohur ndërkombëtarisht Gigi Hadid mirëpriti fëmijën e saj të parë muajin e kaluar me të dashurin Zayn Malik, shkruan lajmi.net.

Ndërsa pak kohë më parë Gigi Hadid publikoi disa imazhe, ku tregoi trupin e saj pas foshnjës derisa dukej tejet në formë.

Kësaj here ajo erdhi me një fotografi tejet të ëmbël ku modelja shihet duke mbajtur në krah foshnjën ndërsa tregon se vajza ka filluar të “të lëshojë gazëra”.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...