Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Gjendja e rrugëve: Mjegull në Strazhë, nëpër kufij nuk ka pritje të gjata

Shkup, 4 dhjetor – Zhurnal.mk – Komunikacioni mëngjesin e sotëm po lëvizë në rrugë të lagështa, por pa ndalesa. Borë e lehtë ka në Kodrën e Diellit, ndërsa mjegull në Strazhë ku pamja është ulur nga 50 deri në 70 metra, informon Zhurnal.

Sipas informatave nga LAMM, ndalesë të përkohshme të komunikacionit nga 15 deri në 20 minuta sot do të ketë në rrugën Kërçovë – Ohër në pjesën Presekë Pesoçan në fshatin Vërbjan. Ndalesat janë përshkak aktiviteteve ndërtimore në rrugë.

Në vendklaimet kufitare nuk ka kolona as për hyrje as për dalje nga shteti.//Zhurnal.mk

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...