Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Gjiko: Dj Blunt dhe Real 1 kanë ‘vdekur’ si artistë

Gjiko së fundmi ka qenë pjesë e emisionit “Shiko kush Luan”, ndërsa është përballur me lojëra të ndryshme.

Në sfidën me Paintball, është vënë përballë pyetjeve ‘pikante’, përgjigjen e së cilave e ka dhënë duke goditur fotografitë e këngëtarëve në tabelë“Cili nga artistët në tabelë është artisti më i dobët në karrierë?”, ishte pyetja që Fifi i drejtoi Gjikos dhe reperi bëri zgjedhjen e tij, duke shënjestruar reperët Blunt dhe Real1.

Një tjetër pyetje për reperin nga Peja ishte se cilit prej reperëve në tabelë do t’i bënte ‘diss’ dhe shënjestra ishin përsëri Blunt dhe Real1. Më pas, Gjikos iu kërkua t’i kushtonte disa rreshta kolegëve. I njëjti fillimisht refuzoi, duke thënë: “Pse t’i bëj të famshëm, sa kanë vdekur pse duhet t’i ringjall?” Megjithatë, dy vargje nuk kanë munguar nga ai.

“Gjith i njëjti Gjiki, kurr’ s’i prishet tripi.E marr Zhiten e qes n’Blunt, e smokiti”, ka qenë ky ‘diss-i’ i reperit i realizuar në studio për të dy reperët.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...