Agjencia Zhurnal.KS
Kronika Shqipëri

Gjobë për parkimin, shoferi bënë për në spital policin

Një efektiv policie ka pësuar dëmtime të shumta, si pasojë e goditjeve të marra nga drejtuesi i një mjeti të cilin e kishte gjobitur për parkim të gabuar.

Ngjarja u shënua ditën e djeshme në Shkodër, në lagjen “Parrucë” ku si të dyshuar, policia ka shpallur në kërkim Indrit Shtegun.

I dyshuari akuzohet se ka dhunuar efektivin e policisë Shkodër, Hysni Idrizi, pasi ky i fundit e ka gjobitur pasi kishte parkuar dysh.

Në debat e sipër Shtegu e ka dhunuar egërsisht, duke i shkaktuar dëmtime të shumta efektivit.

Mësohet se Idrizi ndodhet në spitalin e Shkodrës me dëmtime dhe fraktura, kryesisht në pjesën e nofullës.

Aktualisht nga ana e policisë vijon puna për kapjen e Shtegut. /a.y/noa.al

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...