Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Gjuajtje me armë zjarri në Çairçanë

Disa çaste pas mesnate në Çair të Shkupit janë dëgjuar të shtëna me armë, informon Zhurnal.

Incidenti ka ndodhur në Çairçanjë përballë super marketit “Harbin”. Policia menjëherë doli në vendngjarje.

Për më tepër detaje policia do të njoftojë gjatë ditës.//Zhurnal.mk

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...