Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë Kronika

Goditet me veturë një këmbësore në Gjilan

Një këmbësore është goditur nga një veturë ditën e martë në Gjilan.

Policia bën të ditur se rasti ka ndodhur rreth orës 12:30, transmeton Telegrafi.

“Raportohet se e dyshuara femër kosovare përderisa ishte duke drejtuar veturën, duke mos përshtatur shpejtësinë me kushtet e rrugës në vend banim, godet këmbësoren-viktimën femër K-Shqiptare. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta pas pranimit të tretmanit mjekësor lirohet në shtëpi”, thuhet në njoftim.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...