Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Gold AG këtë muaj publikon edhe tri këngë të reja

Reperi i njohur Gold AG gjatë këtij viti ka qenë mjaft aktiv me prurje muzikore.

Artisti, i cili ka mbledhur fansa të shumtë gjithandej trojeve shqiptare, së fundmi njoftoi se po vjen me tri këngë të reja.

Ai përmes rrjeteve sociale bëri të ditur se deri në fund të muajit nëntor do të lansojë disa projekte muzikore, përfshirë këtu edhe në Ditën e Pavarësisë së Shqipërisë.

“19 nëntor – Tornado, 26 nëntor – Prej Shqipnie, 28 nëntor – babë e djalë”, ka shkruar ai, referuar këngëve të reja që do t’i publikojë.

Reagimet ndërkohë kanë qenë të shumta nga ana e fansave, të cilët duket se mezi po presin për prurjen e re të 34 vjeçarit.

Ndryshe, Gold AG ditë më parë publikoi këngën e re “Trimi i Dukagjinit” dedikuar dëshmorit Fadil Maloku.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...