Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Gold AG nesër sjell këngën e re në bashkëpunim me artisten Dava Gjergji – dedikuar dëshmorit të Tropojës, Bylbyl Breçanit

Reperi nga Presheva, Gold AG, duket se ka finalizuar projektin e ri muzikor.

Ai ka njoftuar fansat se nesër (e premte) lanson këngën e re dhe këtë herë ka bashkuar forcat me këngëtaren e mirënjohur, Dava Gjergji.

Kjo këngë i kushtohet dëshmorit të Tropojës, Bylbyl Breçani, ndërsa pritet të publikohet saktësisht në orën 20:00.

https://www.instagram.com/p/CGYDi70lQJM/?utm_source=ig_web_copy_link

“Nesër në ora 20:00 vjen kënga e re me videoklip “Bylbyli i Tropojës” në bashkpunim me këngëtaren e fëmijërisë time Dava Gjergji. Kënga i kushtohet dëshmorit të Tropojës Bylbyl Breçanit, i cili ra për të mos vdekur kurrë në Kosharen legjendare, dhe shpresoj që do të pëlqehet nga mbarë populli shqiptarë”, ka shkruar ai.

Arian Agushi (emri i vërtetë) tregon se tekstin dhe muzikën e ka punuar vet ai, kurse për orkestrimin është kujdesur Faton Canolli.

https://www.instagram.com/p/CGU0tz-nUiV/?utm_source=ig_web_copy_link

“Nuse” përndryshe mbetet kënga e fundit e publikuar nga Gold AG, e cila për vetëm një javë ka arritur të grumbullojë afro një milion klikime në YouTube.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...