Agjencia Zhurnal.KS
Teknologji

Google prezanton telefonin e mençur Pixel 4a

Thashethemet për Pixel 4a të ri të Google, versioni më i lirë i telefonit të mençur, tashmë po dalin në shesh.

Tani të paktën një datë për prezantimin e një telefoni inteligjent të ri, dhe është zyrtare: 3 gusht, transmeton Telegrafi.

Google nuk e ka konfirmuar nëse telefoni inteligjent, skicë e të cilit tregohet në faqe, është me të vërtetë Pixel 4a.

Në javët e kaluara, gjithnjë e më shumë hollësi kanë rrjedhur, dhe mendohet se Pixel 4a ka një ekran 5.8 OLED me një vrimë të vogël përpara për një kamerë selfie.

Ekspertët vlerësojnë se çmimi i Pixel 4a do të jetë midis 296 euro dhe 340 euro. Do të ishte dukshëm më i lirë se iPhone SE, i cili shitet nga 479 euro.

Postime të ngjashme

Tesla pranon bitcoin për shitjen e veturave

S.B.

Përdoruesit e Android-it raportojnë një numër problemesh me aplikacionet e tyre – ja si të zgjidhet problemi

S.B.

SpaceX shpreson të “lëshojë dhe zbresë” një prototip të ri të Starship këtë javë – pas shpërthimit të tri të tjerave

S.B.

Samsung dëshiron të sjellë një telefon inteligjent që paloset dy herë

S.B.

Shitet për 2.9 milionë dollarë postimi i parë në Twitter

S.B.

Nëse identifikoheni me më shumë se gjysmën e këtyre gjërave, ju jeni të fiksuar pas mediave sociale

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...