Agjencia Zhurnal.KS
Teknologji

Google tregon dy telefona inteligjentë që mbështesin rrjetin 5G

Sipas disa informatave të reja, Google mund të sjellë dy telefona inteligjentë Pixel të aftë për rrjetin 5G në vjeshtë.

Ndërsa Pixel 4a më në fund duhet të shohë dritën e ditës sot, një informacion ngacmues ka dalë tashmë, në atë që mund të pritet në vjeshtë se Google po vjen me dy telefona inteligjentë që mbështesin rrjetin 5G, transmeton Telegrafi.

Të dy telefonat inteligjent pritet të vijnë me funksionalitet 5G. Kjo tregohet nga një 5G prapa telefonave, i cili ishte i kombinuar me G nga shkronjat e Google.

Sipas Ishan Agarwal, megjithatë, Pixel 4a me aftësi 5G nuk është pajisja që do të prezantohet së shpejti, por një version më i madh që duhet të jetë rreth 150 dollarë më i shtrenjtë se ai i vogël Pixel 4a me 500 dollarë.

Postime të ngjashme

Tesla pranon bitcoin për shitjen e veturave

S.B.

Përdoruesit e Android-it raportojnë një numër problemesh me aplikacionet e tyre – ja si të zgjidhet problemi

S.B.

SpaceX shpreson të “lëshojë dhe zbresë” një prototip të ri të Starship këtë javë – pas shpërthimit të tri të tjerave

S.B.

Samsung dëshiron të sjellë një telefon inteligjent që paloset dy herë

S.B.

Shitet për 2.9 milionë dollarë postimi i parë në Twitter

S.B.

Nëse identifikoheni me më shumë se gjysmën e këtyre gjërave, ju jeni të fiksuar pas mediave sociale

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...