Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Gresa Behluli publikon këngën “Nëna ime”

Këngëtarja e zhanrit popullor, Gresa Behluli, është shumë e dashur për publikun e gjerë.

Ajo për vite me radhë ka sjellë projekte nga më të ndryshmet, përfshirë bashkëpunime me emra të njohur.

Në një postim të fundit, ajo ka theksuar se ka sjell në treg këngën e saj më të re.

“Nëna ime” mban titullin prodhimtaria muzikore, këngë kjo që padyshim do të dëgjohet shumë.

Vlen të përmendet se që në minutat e parë, kënga është pritur mirë nga admiruesit e muzikës së saj.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...