Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Gunzey po vjen me ‘Wajo’, detaje nga projekti

‘Marocco’ quhet kënga e tij e publikuar kohë më parë, e që pati një sukses të madh.

Por, tashmë, këngëtari Gunzey po vjen me një tjetër projekt muzikor, që ka titullin ‘Wajo’, titull ky i pazakont në muzikën shqiptare dhe ndryshe nga që jemi mësuar t’i dëgjojmë.

Projekti u finalizua nga Dual Vox Studio dhe Max Production që kanë bërë klipin.

Videoja u xhirua në Tiranë dhe në këtë spot prezente do e shohim edhe të bukurën e Evropës dhe Azisë, Miss Denisa Kulemani.

Se si do jetë ky projekt, presim ta shohim pas publikimit.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...