Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

Guxim apo çmenduri: Piloti rus drejton aeroplanin luftarak “kabriolet”

Në internet është publikuar një video ku një pilot rus shihet duke e pilotuar një aeroplan që e ka të hequr mbulesën prej xhami mbi kokën e pilotit.

Raportohet se aeroplani që shihet në këtë video është i tipit Su-57, shkruan The Sun, transmeton Gazeta Express.

Nga shumëkush, ky veprim mund të vlerësohet si trimëri, por disa mund ta cilësojnë edhe çmenduri, duke pasur parasysh rrezikun kur ky aeroplan bën manovra dhe rrotullohet me shpejtësi të madhe.

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

admin

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...