Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Gwen Stefani dhe Blake Shleton planifikojnë të martohen në vitin 2021

Gwen Stefani dhe i fejuari i saj, Blake Shelton, duket se kanë filluar të marrin vendime të tjera për të ardhmen e tyre.

Ditë më parë Stefani pranoi propozimin e Shelton për fejesë, pas pesë viteve që ishin në lidhje dashurie, shkruan Mirror.

Sipas disa burimeve, dyshja tashmë kanë vendosur që të kurorëzohen në vitin 2021.

Ani pse lajmi është bërë i ditur, çifti i njohur ende nuk kanë dhënë detaje të mëtutjeshme për ceremoninë e planifikuar.

Vlen të përmendet se Gwen u divorcua nga ish-bashkëshorti, Gavin Rossdale, në vitin 2016, pas 13 vite martesë.

Ndërsa në vitin 2015, ajo u takua me Blake në edicionet e “The Voice”, ku ishin që të dy pjesë e jurisë.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...