Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Hana kaq shumë i ngjanë Mozzikut

Hana e Mozzikut kryekëput si babai i saj.

Rep artisti Mozzik ka publikuar disa fotografi me të bijën.

Mozzik i cili njihet si një ndër artstët më të përfolur të showizit shqiptar është një baba i shkëlqyeshëm, kështu deklaron edhe ish gruaja e tij Loredana.

Së fundmi ai ka postuar në llogarinë zyrtare të Instagramit disa fotografi ku shihet ngjashmëria e këtyre dyve, ndërsa dihet se ai jo rrallë herë sjell imazhe me Hanën.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...