Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Heidi Klum dhe Tom Kaulitz filmojnë veten duke kënduar në dush

Heidi Klum gjatë viti të kaluar filloi lidhjen e dashurisë me muzikantin e njohur, Tom Kaulitz.

Që nga atëherë, dyshja nuk i kanë kursyer pozat së bashku, ndërsa kalonin momente të lumtura së bashku, shkruan Daily Mail.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, modelja ka ndarë disa çaste private me të dashurin e saj.

47-vjeçarja është parë duke bërë dush me Ton, ndërsa këndonin dhe shkëmbenin puthje me njëri-tjetrin.

“A mund të hamendësoni çfarë filmi kemi parë?”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Bukuroshja bionde është shfaqur pa makijazh, teksa duart i kishte vendosur tek gjoksi për të ruajtur modestinë.

Vlen të përmendet se çifti kanë qenë të izoluar së bashku në Los Angeles, në fillim të pandemisë coronavirus.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...