Agjencia Zhurnal.KS
Teknologji

Honor shtyn lansimin e serisë V40 për vitin tjetër

Honor pritej që në dhjetor të lansonte serinë V40, megjithatë raportohet se brendi ka vendosur që kjo të shtyhet për në muajin janar 2021.

Deri më tani janë lansuar nga dy telefona të serive V, por kjo mund të ndryshojë pasi pritet lansimi i tre telefonave, transmeton KOHA.

GSMArena raporton se është një shqetësim i madh për serinë e re të Honor.

A do të ketë kapacitet kjo seri që të jetë konkurruese pa qenë nën Huaëein, megjithatë kjo pritet të shihet pas lansimit të V40.

Postime të ngjashme

Tesla pranon bitcoin për shitjen e veturave

S.B.

Përdoruesit e Android-it raportojnë një numër problemesh me aplikacionet e tyre – ja si të zgjidhet problemi

S.B.

SpaceX shpreson të “lëshojë dhe zbresë” një prototip të ri të Starship këtë javë – pas shpërthimit të tri të tjerave

S.B.

Samsung dëshiron të sjellë një telefon inteligjent që paloset dy herë

S.B.

Shitet për 2.9 milionë dollarë postimi i parë në Twitter

S.B.

Nëse identifikoheni me më shumë se gjysmën e këtyre gjërave, ju jeni të fiksuar pas mediave sociale

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...