Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë

Hoti dhe Selmanaj dalin nga takimi me Mustafën

Kryeministri Avdullah Hoti dhe zëvendëskryeministri Driton Selmanaj janë parë duke dalur nga takimi me strukturat e partisë, shkruan Gazeta Sinjali.

Hoti nuk ka pranuar të deklarohet se për çka është diskutuar në takim.

Përderisa kreu i LDK-së, Isa Mustafa ka mbledhur strukturat e partisë një ditë pasi humbën zgjedhjet për kryetar të Podujevës.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...