Agjencia Zhurnal.KS
Kronika Maqedoni

Humbi betejën me Kovid-19 mjeku nga Kumanova, Shukri Fazliji

Shkup, 13 nëntor, zhurnal.mk – Për shkak të infektimit me coronavirus ka ndërruar jetë edhe një mjek nga Kumanova. Bëhet fjalë për internistin, Shkuri Fazliji i moshës 49 vjeçare.

Fazliji prej tre ditësh ishte i shtruar në Klinikën Infektive në Shkup në gjendje të rëndë shëndetësore.

Fazliji la pas vetes një vajze dhe dy djem.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...