Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

Hynë në shtëpi pa ‘trokitur’, shoferi i Tesla përplaset në garazhin e shtëpisë

Shoferi i Tesla Model 3 u aksidentua dhe u largua nga vendi i ngjarjes.

Incidenti ndodhi në Kaliforni, dhe shoferi i makinës së tij Tesla Model 3 ishte aktori kryesor, duke humbur kontrollin e makinës, ai u përplas në garazhin e një shtëpie dhe më pas u largua nga vendi i ngjarjes, transmeton Telegrafi.

Policia nuk arriti ta kapë atë dhe hoqi dorë shpejt nga ndjekja, dhe sipas mediave amerikane, kjo nuk ishte për shkak se shoferi po shkonte shumë shpejt.

Shoqëruesi i tij mbeti në vend dhe zjarrfikësit e mbajtën atë në vend dhe e ndihmuan sepse kishte disa lëndime të lehta.

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

admin

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...