Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

I dashuri 21 vjeçar i aktores shqiptare shpreh publikisht dashurinë: Je ajo që dua…

Pak ditë më parë, aktorja e njohur nga Gjilani, Adriana Matoshi, zbuloi lidhjen e saj me futbollistin dhe reperin afrikan, Keith Groeneveld, i cili prej disa kohësh jeton në Kosovë.

Ata të dy përfliteshin prej kohësh për një romancë të mundshme. Megjithatë, artistja tregoi se dashuria është mbi të gjitha dhe se Keith e ka plotësuar atë

Së fundmi, Keith ka publikuar një foto krah aktores dhe ka shkruar fjalët më të bukura për të.

“Dielli im. Ti je ajo që më falë buzëqeshje, ti je ajo që më kë shtyrë të jem version i një personi më të mirë për veten, ti je ajo që ke besuar në mua më shumë se kushdo tjetër, ti je ajo që unë dua. Ti je e mrekullueshme dhe një person shumë i dashur me një zemër të madhe. Një bekim nga Zoti. Të dua shumë shpirt”.

Adriana është nënë e katër fëmijëve nga martesa e mëparshme me biznesmenin nga Gjilani, Albert Sylejmani.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...