Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

I mituri me veturë shtypi për vdekje një këmbësor në Shkup dhe ka ikur

17-vjeçari me veturën e tij shtypi këmbësorin në Shkup, i cili ka ndërruar jetë në vendin e aksidentit.

Sipas informacioneve të MPB-së, fatkeqësia ka ndodhur në rr. “Hristijan Todorovski Karposh”, para udhëkryqit me rr. “Brigada e Dytë Maqedonase” në Shkup, kur automjeti i udhëtimit “Shkoda Oktavija”, me targa të Shkupit, i drejtuar nga 17-vjeçari nga Shkupi, ka goditur këmbësorin S.S.(38) nga Shkupi.

Këmbësori ka ndëruar jetë në vendin e aksidentit, ndërsa vozitësi ka ikur, por për një kohë të shkurtër është gjetur.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...