Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

Ia sheh “hajrin” ndarjes, pasi e braktisi partnerja arriti të humb 76 kilogramë – transformimi nga një obez në bishë”

Një burrë ka zbuluar se si ka arritur të transformohet nga “një obez në bishë”, pasi problemet martesore e detyruan të bëjë ndryshme në jetë.

Pasi u nda nga ish-partnerja, Phelim Stack nga Bristoli iu rrek palestrës, duke arritur të humb gjysmën e peshës trupore në një periudhë kohore prej 18 muajsh – duke transformuar plotësisht linjat e tij trupore, transmeton Telegrafi.

Phelim kishte filluar ushtrimet në një palestër fitnesi në lagjen ku jeton, pasi partnerja e braktisi e falë përkushtimit i humbi 76 kilogramë.

“Një ditë u zgjova nga gjumi duke i thënë vetes se jo gjithçka ka marrë fund”, ka deklaruar 29-vjeçari.

Për këtë transformim është krenar edhe biri i tij 5-vjeç që e quan “babai muskuloz”.

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

admin

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...