Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Infektohet me koronavirus këngëtari Korab Shaqiri

Për më shumë se tetë muaj, Kosova ashtu si edhe shumë vende në botë po ballafaqohet me pandeminë COVID-19.

Ky virus ka prekur gjithandej qytetarët, e numri i rasteve të ditëve të fundit është shqetësues, çka se janë marrë edhe masa të reja.

Me këtë virus është prekur edhe këngëtari kosovar, Korab Shaqiri.

Kujtojmë që edhe artistë të tjerë ishin infektuar.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...