Agjencia Zhurnal.KS
Sport

Inter kërkon mesfushorin suedez

Inter është i interesuar për shërbimet e mesfushorit të Bolognës, Mattias Svanberg.

Gazeta italiane Calciomercato.com, raporton që skuadra italiane Inter janë të interesuar që të ndërtojnë skuadër për të ardhmen, dhe synimi i tyre është talenti suedez Svanberg, raporton Gazeta Express.

Së fundmi zikaltrit kanë kthyer vëmendjen e tyre drejt talentëve të ri të cilët po tregojnë aftësitë e tyre në Seria A.

Ish-lojtari i Malmos është transferuar te skuadra e Bolognës pas pëlqimit të trajnerit Sinisa Mihajlovic, dhe ka luajtur gjashtë ndeshje në Seria A këtë sezon, duke kontribuar me gol dhe me një asist.

Postime të ngjashme

Policia i merr në pyetje zyrtarët e Kombëtares për rastin Muric-Zhegrova

M O

Nedved, kategorik

M O

Zyrtare: Sami Sermaxhaj emërohet trajner i Drenicës

M O

Coutinho-Odegaard, projektohet shkëmbimi

M O

Sonte miqësorja Kosovë – Lituani

M O

Vetëm pesë lojtarë nuk janë në shitje te Juventusi

M O

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...