Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

Ish-ministri Islami del nga komisariati i policisë

Ish-ministri Kastriot Islami ka dalë nga ambientet e Komisariatit numër 2. Ai është mbajtur në polici për më shumë se 2 orë. Islami është kapur nga policia për shkak se nuk mbante maskë. Efektivët e policisë i kanë kërkuar atij që t’ju jepte një mjet identifikimi, ndonëse e njihnin si person publik. Ndërsa, Islami ka thënë se nuk kishte mjet identifikimi, për shkak se ishte duke bërë vrap dhe prandaj nuk kishte maskë.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...