Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

ISHP Klinika e Kardiologjisë organizon aksion për dhurimin e gjakut

Shkup, 6 nëntor – Sot, në hapësirat e ISHP Klinika e Kardiologjisë është organizuar aksion për dhurimin e gjakut ku një pjesë e madhe e stafit i janë bashkangjitur këtij aksioni në krye me drejtorin Naser Muharemi.

“Falë drejtorit Naser Muharemi, në hapsirat e ISHP Klinika e Kardiologjisë u realizua një sesion i suksesshëm i dhurimit të gjakut. Pandemia nuk është pengesë që stafi i klinikës të tregojë humanizmin e tyre, ata janë heronjtë tanë. Falëmenderojm ato dhe shpresoj që edhe klinikat tjera do të ndjekin shembullin e tyre”, thuhet në njoftimin e lëshuar nga kjo klinikë.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...