Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

Ishte në një takim përmes Zoom, reagimi i këshilltarit kur e kupton se bëhet gjysh për herë të parë

Ky është momenti kur një këshilltar zbuloi se ishte bërë gjysh për herë të parë – ndërsa u përpoq të drejtonte një takim në Zoom.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, videoja tregon këshilltarin e qarkut të Nottinghamshire, John Cottee, 66 vjeç, që papritmas feston momentin e rëndësishëm në mes të takimit.

Z. Cottee – i cili e kishte të fikur mikrofonin në atë kohë – ishte duke kryesuar një takim të këshillit në Zoom kur ai u la “i befasuar” nga një mesazh me tekst nga vajza e tij Nicola.

‘Unë kërkoj falje. Jam pak i ngazëllyer, sapo jam bërë gjysh për herë të parë’.

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

admin

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...